tamam
Shenzhen Aotsr Technology Co., Ltd. 86-0755 -13715345121 aotsrshuxin@163.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Shenzhen Aotsr Technology Co., Ltd. şirket Profili

Shenzhen Aotsr Technology Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,Dağıtıcı/toptancı,İhracatçı,Satıcı

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  ZWNAV

 • No. Çalışanları

  >100

 • Yıllık satış

  5000000-10000000

 • Yıl kurulan

  2017

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-0755 -13715345121

Giriş

Shenzhen Aotsr Technology Co., Ltd. şirketi, gelişmiş güney metropolü --- Luohu Bölgesi, Shenzhen şehrinde yer almaktadır.
Şirketin ürünlerinin çoğu, özelleştirilmiş konfigürasyonlara sahip özel özel modeller, ana otomotiv elektroniği ve otomobil parçaları ürünleri Geleneksel küçük ekran navigasyonu, Modifiye edilmiş yüz çerçevesi, Araba geri görüş kamerası için Modifiye High-end kablosuz şarj cihazı, Özel arabalar için özel high-end gizli sürüş kaydedici.

Geçmiş

Firmamız üst düzey otomobil parçaları elektroniği endüstrisine odaklanmaktadır. Sekiz yıllık hızlı gelişmeden sonra, özelleştirilmiş konfigürasyonlarla özel preivate model ürünleri tasarlamak ve üretmek için fabrikalarımız ve bağımsız Ar-Ge ekiplerimiz var. Ürünlerimiz sadece yurt içi Mağaza sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda yurt dışında da Güney Amerika, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika'nın tedarikçisi konumundadır. Şirket ülke çapında Satış ağına borçludur ve Strateji İletişim 10'dan fazla Araba satış CO ile işbirliği ilişkileri ve birçok çözüm şirketi ile iyi işbirliği ilişkileri kurmuştur. Ürünlerimiz tüm dünyada Avrupa, Amerika, Afrika ve Okyanusya'ya teslim edilmiştir. .

Hizmet

ZWNAV, CAR DVD sistemi , ARABA RADYO FASCIA , ARABA DVR , TELSİZ ŞARJ CİHAZI , ve benzeri gibi yüksek kaliteli, uygun maliyetli otomobil parçaları üretmeye kararlıdır. Özel özel tasarım ve üretmek için fabrikalarımız ve bağımsız Ar-Ge ekiplerimiz var. özelleştirilmiş konfigürasyonlu model ürünler.
Müşterilerimiz için daha kaliteli ürün ve hizmet sunuyoruz.Aylık 2000 civarında farklı modeli hızlı ve kısa teslim süreleriyle müşterilerimizin beğenisine sunarak daha fazla pazar fırsatı yakalıyoruz.Ayrıca iki yıl garanti veriyoruz.
Bugün bize e-posta veya telefon yoluyla ulaşın ve küçük bir siparişle başlayın, en değerli işbirlikçiniz olduğumuzu göreceksiniz.

 

Ekibimiz

Mühendis ekibimiz, piyasaya yeni araba çıktığında kısa sürede özel tasarım modeller geliştirebilmektedir.Ayda beş ila sekiz yeni model yapabilirler.15 yıldan fazla bir süredir araba DVD ürünleriyle uğraşan sadık profesyonel mühendisler ve üretim yöneticileri işe alıyoruz.

Farklı araba markalarına araba DVD'si sağlıyoruz, tüm ürünlerimiz depoda stoklanmadan önce beş saatten fazla ürün yaşlanma testine girecek.